جی پی اس کامناو

نمایش دادن همه 5 نتیجه

جی پی اس کامناو


جی پی اس کامنو Comnav

جی پی اس کامناو ساخت کمپانی SinoGNSS است که این کمپانی تولید کننده تجهیزات نقشه برداری در کشور چین است که علاوه بر تولید جی پی اس نقشه برداری، توانایی ساخت برد oem را نیز دارد. این کمپانی همانند دیگر کمپانی های چینی، گیرنده های مولتی فرکانسه خود را با نام های متفاوت در بازار های جهانی به فروش می رساند از جمله این نام های آشنا میتوان به ژئوپوز Geopos اشاره کرد که در بازار ایران شناخته شده است.انواع جی پی اس کامناو، پرفروش در بازار ایران

کامنو محصولات خود را با GNSS برد های ساخت خود وارد بازار میکند که در سال های اخیر پیشرفت بسیار خوبی داشته اند. نرم افزار استفاده شده در گیرنده های این کمپانی چینی SurveyMaster است که تمام نیاز های یک نقشه بردار از جمله پیاده سازی نقطه، برداشت نقطه، cogo و … را داراست. پرچم دار این کمپانی جی پی اس N5 IMU است که با oem ای 574 کاناله ساخت ساینو جی ان اس اس مجهز شده است.

جی پی اس کامناو T300

جی پی اس نقشه برداری T300 با 572 کانال نیز یکی از پرفروش ترین گیرنده های کامنو در بازار ایران است. تکنولوژی تیلت سنسور با فناوری IMU بر روی محصولات این کمپانی قابلیت اضافه شدن قبل از خرید را دارند و به سفارش مشتری این ویژگی میتواند به جی پی اس اضافه شود. همچنین رادیو داخلی نیز بر روی تمامی گیرنده های نقشه برداری این کمپانی وجود دارند. دو باتری 2000 میلی آمپری جداشونده وظیفه تامین انرژی این جی پی اس سه فرکانسه را به عهده دارد که نسبت به رقبا عدد زیادی نیست.

جی پی اس کامناو T300 Plus

جی پی اس T300 پلاس قابلیت برداشت نقطه به صورت غیرقائم (تیلت سنسور معناطیسی) را دارا است که این ویژگی وجه تمایز این گیرنده با برادر کوچک خود یعنی t300 است. در مابقی موارد هر دو دستگاه کانفیگ و مشخصات داخلی یکسانی دارند.

 

اطلاعات بیشتر ...